8. päev

Laagrilipu heiskas sünnipäevalaps Sandra.
Päeval treeningud nagu ikka. Õhtul toimusid laagri ja treenerite koondiste vahelised võrkpallimatsid. Nii treenerid kui ka laagri vanimad võrkpallipoisid ja tüdrukud olid väljas kahe võistkonnaga.
Laagri 2. võistkond mängis ühe showgeimi treenerite koondise 2. võistkonnaga:
Kahjuks tuli laagrikoondisel vastu võtta kaotus numbritega 18:25. Loomulikult aitas treenerite "naiskonda" reegel, et meesmängija ei võinud naismängijaile blokki hüpata...
Vastupidi oli aga kõik reeglitega lubatud:
Pall püsis nii mõnigi kord õhus kuni pool minutit. Enamjaolt siiski lõpetas mänguolukorra mõni meheliku välimusega naine treenerite koondisest:

Mängu lõpus näidati ilusat kaitsemängu ja pakuti nii mõnigi efektne sulustamiselement ning ründelöök kõrguselt 3.55:

Pildil treenerite "naiskond" koos ainukese naisenimega meesmängija Tiiu ja treener Heljuga.

Laagri 1. võistkond võttis mõõtu treenerite koondise 1. võistkonnaga.
Noored alustasid hästi, minnes esimeses geimis ette 2:0:

Kuid treenerid kosusid, minnes ise ette 4:3:

Siis aga tõmbas treenerite masti lõplikult maha treener Marko, kes näitas oma "stabiilset" hüppelt jõupallingut...:

...ja treenerite geimikaotus oli tõsiasi. Esimene geim seega laagrikoondisele 25:23.

Ka teine geim algas tasavägiselt...:

...kuid siis panid treenerid teise käigu sisse ning läksid oma teed, seis oli vahepeal nii kindel, et endile võidi lubada ka tühja võrgu pealt auti löömist...

Teine geim siiski kindlalt treenerite koondisele 25:17.

Otsustavas kolmandas geimis vahetati pooled seisul 8:7 laagrikoondise poolt vaadatuna. Kuid nagu järgmisest videoklipist võib järeldada, siis tänu treener Raido rünnakuteravusele läksid omakorda ette treenerid 10:8:

Peagi oli seis 12:9 treeneritele...:

...ning näis et mäng on tehtud.
Siiski seisul 14:11 alles hakkas juhtuma...:

Geimi lõpp kuulus seisuga 17:15 treeneritele, kes võitsid kohtumise üldskooriga 2:1.